Członkowie Klubu

 
 

Członkowie Zarządu



Marian Kurtiak
Prezes
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 605351574

 


Radosław Michalski
Naczelnik
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 509265411

 

 



Krzysztof Tchórzka
Skarbnik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 606937440

 

 

 

Agnieszka Partyka

Sekretarz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.| 605451940

 

 

 

Remigiusz Kibitlewski
Gospodarz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 660883883

 

 

 

Łukasz Miksa
Szef Szkolenia
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 698313869

 

 



Bartosz LISAJ
Sprzętowiec
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 888646110

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Komisja Rewizyjna OSP ORW KP "Mares"

 


Izabela Madajczyk-Krzycka
Członek Komisji Rewizyjnej


Andrzej Łękowski
Członek Komisji Rewizyjnej

 

Paweł Możdżeń
Członek Komisji Rewizyjnej

 

 

 

 

 

Członkowie Założyciele


Czesław Krewski

Krzysztof Kobyliński

Wojciech Wachowiak

Stanisław Berchert

Witold Precht

 
 
 
 
 
 
 
 

Instruktorzy KP "Mares"

Stan na dzień 20.01.2021

 
Lp. Nazwisko i imię Uprawnienia instruktorskie KDP CMAS:
1 Głyżewski Krystian M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPE, MPM, PPL, PKB1
2 Kibitlewski Remigiusz M1, MZB, MNO, MNA, MPE, MN1, MPM, MSS, PR, KSOSP, WM1, PL1, PN2, KPP
3 Kobyliński Krzysztof M3, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MMP
4 Kurtiak Marian M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MF1, MPE, MPW, MEK, MPP1
5 Kurzawski Tomasz M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MR, MT2
6 Krzycki Jacek M1, MNO, MNA, MSS, MPE, MPL, MPM
7 Litwin Artur M2, MN2, MKB2, MNO, MPP1, MZB, MNA, MSS, MPL, MPE, MPM, MZN, MWM, GB, NKPP, KPP, PJ, PT2, PMP
8 Litwin Bartosz M2, MWM, MZB, MNO, MNA, MPE, MN1, MPM, MSS, PT1
9 Lisaj Bartosz M1, PN2, PR, WM1, SS1, PR, PL1, KPP, GB
10 PrechtWitold M2
 
 
 
  

 

Oznaczenia stopni instruktorskich KDP/CMAS

Kod

Opis

M1

INSTRUKTOR

M2

INSTRUKTOR

M3

INSTRUKTOR

MN1

INSTRUKTOR NURKOWANIA NITROKSOWEGO

MN2

INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA NITROKSOWEGO

MZB

INSTRUKTOR NURKOWANIA W ZESTAWIE BUTLOWYM

MNO

INSTRUKTOR NURKOWANIA NOCNEGO

MNA

INSTRUKTOR NURKOWANIA NAWIGACYJNEGO

MWM

INSTRUKTOR NURKOWANIA WRAKOWO-MORSKIEGO

MSS

INSTRUKTOR NURKOWANIA W SKAFANDRZE SUCHYM

MPL

INSTRUKTOR NURKOWANIA PODLODOWEGO

MFI

INSTRUKTOR FILMOWANIA PODWODNEGO

MF1

INSTRUKTOR FOTOGRAFII PODWODNEJ

MF2

INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEJ FOTOGRAFII PODWODNEJ

MA

INSTRUKTOR ARCHEOLOGII PODWODNEJ

MPE

INSTRUKTOR PŁETWONURKA EKSPLORATORA

MS1

INSTRUKTOR NURKOWANIA ZE SKUTEREM

MS2

INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA ZE SKUTEREM

MPW

INSTRUKTOR NURKOWANIA POSZUKIWAWCZO-WYDOBYWCZEGO

MR

INSTRUKTOR NURKOWANIA Z SCR

MJ1

INSTRUKTOR NURKOWANIA JASKINIOWEGO

MJ2

INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA JASKINIOWEGO

MT1

INSTRUKTOR NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO

MT2

INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO

MGB

INSTRUKTOR PRZYGOTOWANIA MIESZANIN ODDECHOWYCH

MKB1

INSTRUKTOR NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ

MKB2

INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ

MEK

INSTRUKTOR PŁETWONURKA EKOLOGA

MPM

INSTRUKTOR PŁETWONURKA MŁODZIEŻOWEGO

MMP

INSTRUKTOR NURKOWANIA W MASCE PEŁNOTWARZOWEJ

MZO

INSTRUKTOR NURKOWANIA Z ZATRZYMANYM ODDECHEM

MGP

INSTRUKTOR GŁĘBOKIEGO NURKOWANIA POWIETRZNEGO

MZN

INSTRUKTOR PŁETWONURKOWANIA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

 
 
 
 

 

Członkowie Honorowi KP "Mares"

Stan na dzień 30.06.2020

Lp. Nazwisko i imię Data wstąpienia Składki opłacone Posiadane uprawnienia nurkowe
1 Berchert Stanisław 18.06.1974 ZW P1, PN1
2 Bobiński Zbigniew 4.11.1985 ZW P3
3 Budynek Roman 23.03.2014 ZW P2
4 Kowalski Marek 5.08.2013 ZW P1
5 Lewiński Kazimierz 2.03.1976 ZW P4, PSS, PWM, PPL
6 Matejko Ambroży 3.10.1978 ZW P1, PN1
7 Popingis Andrzej 14.09.1975 ZW P3
8 Precht Witold 18.06.1974 ZW M2
9 Stańczyk Stanisław
20.10.1997 ZW P3
10 Wachowiak Wojciech 18.06.1974 ZW

P3

 

 

 

 

 

Członkowie Wspierający KP "Mares"

Stan na dzień 30.06.2020

Lp. Nazwisko i imię Data wstąpienia Składki opłacone Posiadane uprawnienia nurkowe
1 Bała Henryk 1.03.2011 XII 2013 ----
2 Jaworski Maciej 1.07.2014 II 2017 OWD, Karta łowcy podwodnego
3 Krzyżanowski Stanisław 1.05.2014 XII 2017 Karta łowcy podwodnego
4 Malinowski Jacek 1.06.2014 I 2017 Karta łowcy podwodnego
5 Więcławski Jan 1.07.2014 VI 2016 P1, Karta łowcy podwodnego
6 Zaleski Zbigniew 1.11.2014 IV 2016 ----

 

 

 

 

  

Członkowie Czynni KP "Mares" 

Stan na dzień 30.06.2020

 

1 BORZYSZKOWSKA Magdalena 1.07.2020 IX 2020 P1,
2 BUNIO Paweł 1.08.2008 XII 2019 P1, PSS, PN2, PZB, Rescue Diver
3 CHLISZCZ Grzegorz 1.06.2010 XII 2020 P1, PWM, PSS
4 CHRÓŚCICKI Jacek 1.06.2018 VII 2019 P1
5 CHWAŁOWSKI Maksymilian 1.06.2019 XII 2019 P1
6 CIEŚLIŃSKI Jacek 1.06.2010 VI 2020 P3, PSS, PPL, PE, PNA, PN1
7 CIEŚLUK Stanisław 1.03.1998 VII 2020 P3, PWM, PN1, PSS
8 CZAPEK Pola 7.10.2016 IX 2020 P1, PSS
9 CZUPAJŁO Marta Magdalena 1.11.2019 I.2020 OWD
10 DOŁOWIAK Bogdan 1.04.2012 XII 2020 P1, PNO, PNA, PSS
11 DUBIEL Roman 1.06.2014 IV 2018 P1
12 FALKOWSKI Sławomir 1.12.2009 XII 2020 P2, PSS, PMP, PKB1
13 FAŁAT Roman 1.12.2012 VII 2019 P1, PNO, PNA, PE, PSS, PPL, PN1, PZB
14 FILUS Konrad 15.05.2016 XII 2020 P1
15 FUNKE Dariusz 1.11.2018 XII 2020 P1, PNO, PNA, PSS, PN1
16 GĘBKA Izabela Maria 1.09.2014 VIII 2020 P1
17 GĘBKA Robert 1.09.2014 VIII 2020 P1
18 GŁADYSIAK Łukasz Adam 1.09.2019 XII 2019 P1
19 GŁYŻEWSKI Krystian 1.06.2000 VI 2020 M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPE, MPM, PPL, PKB1, PJ1, PT1
20 GÓRALCZYK Marcin 1.06.2014 VIII 2018 P1
21 GRZYBOWSKI Wojciech 3.11.1998 1.02.2013 XII 2020 P3, PN1, PSS, PPL, PWM
22 HIRNY Sławomir 1.11.2015 XII 2018 P1, PNO, PNA, PN1
23 HYCKI Konrad 1.06.2014 IX 2017 P1
24 JACEWICZ Urszula 14.09.1987 VIII 2019 P1
25 JANCZEWSKI Gabriel 31.07.1996 X 2019 P2, PPL
26 JASIŃSKI Karol 1.01.2018 III 2018 P1
27 JELEŃ Marek 1.07.2020 IX 2020 P1
28 JELEŃ Michał 1.07.2020 IX 2020 P1
29 JELEŃ Mikołaj 1.07.2020 IX 2020 P1
30 JÓŹWICKI Wojciech 12.07.2017 VIII 2020 P1, OWD PSAI, SS,DEEP SSI
31 KAMIŃSKA Anna 1.06.2004 IV 2020 P1
32 KAMIŃSKA Emila 1.06.2019 VIII 2019 P1
33 KANCZURSKI Marcin 1.09.2015 XII 2020 P1, PN1, PNO, PNA
34 KĘDRA Robert 1.06.2013 XII 2020 P2, PN1, PZB, PNO, PNA, PE, PPL
35 KIBITLEWSKI Remigiusz 1.03.2007 XII 2020 M1, PN2, PSS, PWM, PPL, PR, KSOSP
36 KLEMKE Tomasz 1.07.2010 II 2020 P3, PN2, PZB, PWM, PSS
37 KOBYLIŃSKI Krzysztof 18.06.1974 XII 2020 M3, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MPM
38 KOSZAL Dawid 1.06.2007 XII 2020 P1
39 KOWALCZYK Zbigniew 1.07.2020 IX 2020 P1
40 KREWSKI Czesław 18.06.1974 XII 2019 M2, MN1, MZB, MNO, MNA, MSS, MPL, MPE, MPW
41 KRZYCKI Jacek 1.10.2015 XII 2020 M1, MNO, MNA, MPE, MSS, MPL, MPM
42 KUCHARSKI Kacper 1.06.2019 VIII 2019 P1
43 KURTIAK Marian ê 14.09.1975 XII 2020 M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MF1, MPW, MEK, PS1, PKB1
44 KURZAWSKI Tomasz 16.11.1978 XII 2018 M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MR, MT2, PS1
45 LEWANDOWSKI Jarosław 1.01.2011 XII 2018 P2, PNO, PNA
46 LIDAK Radosław 15.12.1993 01.06.2014 XII 2020 P3, PSS, PN1
47 LIS Dawid 1.11.2015 XII 2018 P1, PN1, PNO, PNA
48 LISAJ Bartosz 1.03.2007 XII 2020 P3, PN2, PWM, PPL, PSS, PR, PS1
49 LITWIN Artur 1.09.2015 XI 2020 M2, MN2, MKB2, MNO, MPP1, MZB, MNA, MSS, MPL, MPE, MPM, MZN, MWM, GB, NKPP, KPP, PJ, PT2, PMP
50 LITWIN Bartosz 1.07.2018 XII 2020 M2, MWM, MZB, MNO, MNA, MPE, MN1, MPM, MSS, PT1
51 LUSAWA Mieczysław 1.06.2009 VII 2020 P2, PN1, PSS, PWM, PPL
52 ŁĘKOWSKI Andrzej 22.08.1983 XII 2020 P3, PN1, PSS, PWM, PPL, PR, PS1
53 ŁUKASIK Igor 1.07.2014 X 2020 P1
54 MALIK Piotr 1.06.2010 VII 2020 P1, PNO, PNA, PE, PSS, PPL
55 MARKOWSKI Maciej 1.06.2009 XII 2020 P3, PWM, PN2, PPL, PSS
56 MATERA Mariusz Kamil 1.06.2009 II 2020 P1, PSS, PPL
57 MICHALSKI Radoslaw 15.05.2016 XII 2019 P1, PNO, PNA, PE
58 MIESZCZANKIN Jarosław 1.08.2015 V 2019 AOWD-PADI
59 MIKSA Łukasz 1.05.2014 III 2019 P1
60 MOŻDŻEŃ Paweł 1.06.2018 VII 2020 P2
61 MUKUŁOWSKA Ewa Jolanta 1.12.2007 VI 2020 P1, PNO, PNA, PE, PWM, PSS, PPL
62 MUSZYŃSKIi-Hudemczuk Andrzej 1.01.1982 I 2021 P3, PN1, PSS, MF1
63 MYSZKIER Dariusz 1.08.2018 VIII 2019 P1, PNO, PE, PNA
64 ORŁOWSKI Maciej Marek 1.11.2018 I 2019 IANTD, TMX
65 OSTAPIŃSKI Tomasz 1.06.2013 VII 2020 P1, PSS
66 PANTOŁ Krzysztof 1.06.2015 X 2019 P1, PNO, PNA, PE
67 PARTYKA Agnieszka 1.06.2015 XII 2020 P3, PNO, PNA, PE, P3 Intro, KPP, PN1, PKB
68 POLATAJEW Bartosz 1.09.2011 VIII 2020 P1
69 POLATAJEW Wiktoria 1.09.2011 VIII 2020 P1
70 PORAJ – DOBRZELEWSKI Marcin 24.09.2001 VI 2020 P2
71 PUDELSKI Adam 1.07.2020 IX 2020 P1,PN
72 RADOSZ Tomasz 1.07.2014 VI 2020 P2, PN2, PZB, PNO, PNA, PE, AOWD-PADI, PWM, PGP
73 RAFAŁ Grzegorz 26.06.2017 III 2021 Master Diver, DSuitD, Navi, Night, Deep, EAN2, Wreck,Ice,Stres Rescue
74 RAK Mateusz Przemysław 1.10.2019 VI 2020 P1, PN, SS, PNA
75 RÓŻYŁO Łukasz 1.04.2018 XII 2020 OWD-PSAI,PSS,Deep - SSI
76 SIENKIEWICZ Łukasz 15-05-2015 IX 2020 P1, PNO, PNA
77 SIMIŃSKI Arkadiusz 1.08.2020 X 2020 P1
78 SOBKO Maciej Grzegorz 1.11.2019 XII 2019 P1
79 STAŃCZYK Piotr 4.10.1999 XII 2019 P1, PN1, PSS
80 STRZELEC Artur 1.06.2018 IX 2020 P1
81 SZEWCZYK Przemysław Piotr 1.12.2015 VI 2020 P1, PNO, PSS
82 SZUSZKIEWICZ Tomasz 1.07.2014 VIII.2020 P2, PSS, PN1
83 SZYLAK Damian 1.09.2005 XII 2020 P1
84 SZYMAŃCZYK Wojciech 1.08.2006 VI 2020 P2, PN1, PSS
85 ŚWIERCZYŃSKI Lech 1.11.2008 II 2019 P1, PNO, PNA, PE, PSS
86 ŚWIT Andrzej 1.10.2011 VIII 2020 P3, PN1, PNO, PNA, PE, PSS,WM,PN2
87 TCHÓRZKA Krzysztof Marcin 1.08.2015 VII 2020 P1, PNO, PNA, PE, PSS, PPL
88 TOMKIEWICZ Krystian Krzysztof 1.06.2019 VIII 2019 P1
89 WIDERSKI Bartłomiej 1.06.2018 VII 2020 P1
90 WIŚNIEWSKI Bartosz 1.06.2007 XII 2020 P3, PN1, PZB, PWM, CD1
91 WIŚNIEWSKI Damian Tomasz 1.06.2019 VIII 2019 P1
92 WŁADYCZYŃSKI Ryszard 1.07.1999 XII 2020 P2, PSS, PWM
93 WROCZYŃSKA Ewelina 1.08.2015 IX 2020 P2
94 ZDUNEK Zbigniew 2.07.2020 IX 2020 P1

 

 

 

 

 

Przyjmujemy - napisz i dowiedz się więcej o członkostwie

Zapraszamy do naszej społeczności - gdzie zawsze panuje świetna atmosfera przygody i podwodnych wyzwań!

Dołącz do KP MARES