Członkowie Klubu

 
 

Członkowie Zarządu



Marian Kurtiak
Prezes
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 605351574

 


Łukasz Miksa
Naczelnik

 


Remigiusz Kibitlewski

Sekretarz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 660883883

 



Krzysztof Tchórzka
Skarbnik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 



Bartosz LISAJ
Gospodarz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 888646110

 

 

 

Bogdan Dołowiak

Gospodarz

 
 

Piotr Krakowski
Szef Szkolenia
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 798858886

 

 

 

 

 



Komisja Rewizyjna OSP ORW KP "Mares"

 


Andrzej Łękowski
Członek Komisji Rewizyjnej


Marcin Poraj-Dobrzelewski
Członek Komisji Rewizyjnej

 

 

 

 

 

Członkowie Założyciele


Czesław Krewski

Krzysztof Kobyliński

Wojciech Wachowiak

Stanisław Berchert

Witold Precht

 
 
 
 
 
 
 
 

Instruktorzy KP "Mares"

Stan na dzień 29.03.2019

 
Lp. Nazwisko i imię Uprawnienia instruktorskie KDP CMAS:
1 Głyżewski Krystian M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPE, MPM, PPL, PKB1
2 Kibitlewski Remigiusz M1, MZB, MNO, MNA, MPE, MN1, MPM, MSS, PR, KSOSP, WM1, PL1, PN2, KPP
3 Kobyliński Krzysztof M3, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MMP
4 Krakowski Piotr M2, MZB, MNO, MNA, MSS, MPE, MPM, MN1, MPL, MWM, PT2, PKB1, GB
5 Kurtiak Marian M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MF1, MPE, MPW, MEK, MPP1
6 Kurzawski Tomasz M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MR, MT2
7 Krzycki Jacek M1, MNO, MNA, MSS, MPE, MPL, MPM
8 Litwin Artur M2, MN2, MKB2, MNO, MPP1, MZB, MNA, MSS, MPL, MPE, MPM, MZN, MWM, GB, NKPP, KPP, PN2, PJ, PT1, PT2, PMP
9 Litwin Bartosz M1, MZB, MNO, MNA, MPE, MN1, MPM, MSS, KPP, PKB, PWM, PN2, PT1
10 Lisaj Bartosz M1, PN2, PR, WM1, SS1, PR, PL1, KPP, GB
11 PrechtWitold M2
 
 
 
  

 

Oznaczenia stopni instruktorskich KDP/CMAS

Kod

Opis

M1

INSTRUKTOR

M2

INSTRUKTOR

M3

INSTRUKTOR

MN1

INSTRUKTOR NURKOWANIA NITROKSOWEGO

MN2

INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA NITROKSOWEGO

MZB

INSTRUKTOR NURKOWANIA W ZESTAWIE BUTLOWYM

MNO

INSTRUKTOR NURKOWANIA NOCNEGO

MNA

INSTRUKTOR NURKOWANIA NAWIGACYJNEGO

MWM

INSTRUKTOR NURKOWANIA WRAKOWO-MORSKIEGO

MSS

INSTRUKTOR NURKOWANIA W SKAFANDRZE SUCHYM

MPL

INSTRUKTOR NURKOWANIA PODLODOWEGO

MFI

INSTRUKTOR FILMOWANIA PODWODNEGO

MF1

INSTRUKTOR FOTOGRAFII PODWODNEJ

MF2

INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEJ FOTOGRAFII PODWODNEJ

MA

INSTRUKTOR ARCHEOLOGII PODWODNEJ

MPE

INSTRUKTOR PŁETWONURKA EKSPLORATORA

MS1

INSTRUKTOR NURKOWANIA ZE SKUTEREM

MS2

INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA ZE SKUTEREM

MPW

INSTRUKTOR NURKOWANIA POSZUKIWAWCZO-WYDOBYWCZEGO

MR

INSTRUKTOR NURKOWANIA Z SCR

MJ1

INSTRUKTOR NURKOWANIA JASKINIOWEGO

MJ2

INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA JASKINIOWEGO

MT1

INSTRUKTOR NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO

MT2

INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO

MGB

INSTRUKTOR PRZYGOTOWANIA MIESZANIN ODDECHOWYCH

MKB1

INSTRUKTOR NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ

MKB2

INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ

MEK

INSTRUKTOR PŁETWONURKA EKOLOGA

MPM

INSTRUKTOR PŁETWONURKA MŁODZIEŻOWEGO

MMP

INSTRUKTOR NURKOWANIA W MASCE PEŁNOTWARZOWEJ

MZO

INSTRUKTOR NURKOWANIA Z ZATRZYMANYM ODDECHEM

MGP

INSTRUKTOR GŁĘBOKIEGO NURKOWANIA POWIETRZNEGO

MZN

INSTRUKTOR PŁETWONURKOWANIA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

 
 
 
 

 

Członkowie Honorowi KP "Mares"

Stan na dzień 29.03.2019

Lp. Nazwisko i imię Data wstąpienia Składki opłacone Posiadane uprawnienia nurkowe
1 Berchert Stanisław 18.06.1974 ZW P1, PN1
2 Budynek Roman 23.03.2014 ZW P2
3 Bobiński Zbigniew 4.11.1985 ZW P3
4 Kowalski Marek 5.08.2013 ZW P1
5 Lewiński Kazimierz 2.03.1976 ZW P4, PSS, PWM, PPL
6 Matejko Ambroży 3.10.1978 ZW P1, PN1
7 Popingis Andrzej 14.09.1975 ZW P3
8 Precht Witold 18.06.1974 ZW M2
9 Wachowiak Wojciech 18.06.1974 ZW

P3

 

 

 

 

 

Członkowie Wspierający KP "Mares"

Stan na dzień 29.03.2019

Lp. Nazwisko i imię Data wstąpienia Składki opłacone Posiadane uprawnienia nurkowe
1 Bała Henryk 1.03.2011 XII 2013 ----
2 Jaworski Maciej 1.07.2014 II 2017 OWD, Karta łowcy podwodnego
3 Krzyżanowski Stanisław 1.05.2014 VIII 2017 Karta łowcy podwodnego
4 Malinowski Jacek 1.06.2014 I 2017 Karta łowcy podwodnego
5 Więcławski Jan 1.07.2014 VI 2016 P1, Karta łowcy podwodnego
6 Zaleski Zbigniew 1.11.2014 IV 2016 ----

 

 

 

 

  

Członkowie Czynni KP "Mares" 

Stan na dzień 29.03.2019

 

1 Bunio Paweł XII 2018 P1, PSS, PN2, PZB, Rescue Diver
2 Chliszcz Grzegorz XII 2019 P1, PWM, PSS
3 Chróścicki Edward XI 2018 P1
4 Cieśliński Jacek IV 2019 P3, PSS, PPL, PE, PNA, PN1
5 Cieśluk Stanisław VIII 2019 P3, PWM, PN1, PSS
6 Czapek Pola VII 2017 P1, PSS
7 Czyżyk Jacek VI 2017 P2, PWM, PN1
8 Dołowiak Bogdan XII 2019 P1, PNO, PNA, PSS
9 Dubiel Roman XII 2016 P1
10 Falkowski Sławomir XII 2019 P2, PSS, PMP, PKB1
11 Fałat Roman XII 2018 P1, PNO, PNA, PE, PSS, PPL, PN1, PZB
12 Fiedorowicz Robert VII 2019 P3, PWM, PSS, PN1, PPL
13 Filus Konrad XI 2019 P1
14 Funke Dariusz I 2019 P1, PNO, PNA, PSS, PN1
15 Gębka Izabela II 2019 P1
16 Gębka Robert XII 2018 P1
17 Głyżewski Krystian XII 2019 M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPE, MPM, PPL, PKB1, PJ1, PT1
18 Goślinski Marcin XI 2016 P2, PN1, PWM, PSS
19 Góralczyk Marcin VIII 2018 P1
20 Grzybowski Wojciech XII 2019 P3, PN1, PSS, PPL, PWM
21 Guściora Krzysztof III 2018 P2, PN1, PPL
22 Hirny Sławomir XII 2018 P1, PNO, PNA, PN1
23 Hońko Joanna IX 2017 P1, PWM
24 Hycki Konrad VIII 2016 P1
25 Jacewicz Urszula VIII 2019 P1
26 Janczewski Gabriel III 2018 P2, PPL
27 Jasiński Karol III 2018 P1
28 Jasiński Zbigniew XII 2018 P1, PN1, PNA, PSS
29 Jóźwicki Wojciech IX 2018 P1, AOWD-PADI
30 Kamińska Anna VIII 2017 P1
31 Kanczurski Marcin XII 2019 P1, PN1, PNO, PNA
32 Kania Wojciech VI 2017 P2, PN1, PZB, PSS, PPL
33 Kędra Robert VIII 2018 P2, PN1, PZB, PNO, PNA, PE, PPL
34 Kibitlewski Remigiusz XII 2019 P3, PN2, PSS, PWM, PPL, PR, KSOSP
35 Klemke Tomasz XI 2018 P3, PN2, PZB, PWM, PSS
36 Kobyliński Krzysztof XII 2019 M3, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MPM
37 Korona Radosław VII 2017 P1, PNO, PNA
38 Koszal Dawid XII 2018 P1
39 Krakowski Piotr VI 2019 M1, MN1, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPE, MPM, PPL, PN2, PT1
40 Krasowski Miroslaw VII 2017 P1
41 Krewski Czesław IV 2017 M2, MN1, MZB, MNO, MNA, MSS, MPL, MPE, MPW
42 Krzycki Jacek XII 2018 M1, MNO, MNA, MPE, MSS, MPL, MPM
43 Kurtiak Marian XII 2019 M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MF1, MPW, MEK, PS1, PKB1, MPP1
44 Kurzawski Tomasz XII 2018 M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MR, MT2, PS1
45 Lewandowski Jarosław XII 2018 P2, PNO, PNA
46 Lidak Radosław XII 2019 P3, PSS, PN1
47 Lis Dawid XII 2018 P1, PN1, PNO, PNA
48 Lisaj Bartosz XII 2019 P3, PN2, PWM, PPL, PSS, PR, PS1
49 Litwin Artur I 2019 M2, MN2, MKB2, MNO, MPP1, MZB, MNA, MSS, MPL, MPE, MPM, MZN, MWM, GB, NKPP, KPP, PN2, PJ, PT1, PT2, PMP
  Litwin Bartosz III 2019 M1, MZB, MNO, MNA, MPE, MN1, MPM, MSS, PT1
51 Lusawa Mieczysław X 2018 P2, PN1, PSS, PWM, PPL
52 Łękowski Andrzej XII 2019 P3, PN1, PSS, PWM, PPL, PR, PS1
53 Łukasik Igor III 2019 P1
54 Madej Paweł VI 2018  
55 Markowski Maciej XII 2018 P3, PWM, PN2, PPL, PSS
56 Henryk Jan Mazgaj V 2019 P1
57 Michalski Radoslaw XII 2017 P1, PNO, PNA, PE
58 Mieszczankin Jarosław VII 2018 AOWD-PADI
59 Miksa Łukasz VII 2018 P1
60 Możdżeń Paweł II 2019 P1
61 Mukułowska Ewa III 2019 P1, PNO, PNA, PE, PWM, PSS, PPL
62 Muszyński-Hudemczuk Andrzej IX 2019 P3, PN1, PSS, MF1
63 Myszkier Dariusz X 2018 P1, PNO, PE, PNA
64 Orłowski Maciej marek I 2019 IANTD, TMX
65 Ostapiński Tomasz I 2019 P1, PSS
66 Pantoł Krzysztof IV 2018 P1, PNO, PNA, PE
67 Partyka – Kim Agnieszka II 2018 P1, PNO, PNA, PE
68 Podwalski Adam II 2019 P1, PNO, PNA
69 Poletajew Bartosz II 2019 P1
70 Poletajew Wiktoria II 2019 P1
71 Popiel Karol XII 2016 P1
72 Popławski Piotr III 2018 P1, OWD-PADI
73 Poraj – Dobrzelewski Marcin XI 2017 P2
74 Pruski Gustaw VII 2017 M2, SS1, PL
75 Puch Dagmara III 2017 P1, PNO
76 Radosz Tomasz XII 2019 P3, PNO, PNA, PE, PZB, PSS, PWM, PN2, PGP, PT1, GB
77 Rafał Grzegorz VI 2019 Master Diver, DSuitD, Navi, Night, Deep, EAN2, Wreck,Ice,Stres Rescue
78 Różyło Łukasz VI 2019 OWD-PSAI,PSS,Deep - SSI
79 Sienkiewicz Łukasz II 2019 P1, PNO, PNA
80 Skwierawski Paweł IV 2018 P3, PPL, PN2, PSS, PWM, PT1
81 Stańczyk Piotr III 2019 P1, PN1, PSS
82 Stańczyk Stanisław XII 2019 P2
83 Strzelec Artur III 2019 P1
84 Sulima Przemyslaw XII 2017 P1
85 Szafulski Przemysław I 2018 P1
86 Szafulski Robert II 2018 P1
87 Szewczyk Przemysław VI 2019 P1, PNO, PSS
88 Szuszkiewicz Tomasz III 2019 P2, PSS, PN1
89 Szylak Damian XII 2019 P1
90 Szymańczyk Wojciech XII 2018 P2, PN1, PSS
91 Szymańska Agnieszka VI 2017 P1, PN1, PNA, PNO, PE
92 Świerczyński Lech II 2019 P1, PNO, PNA, PE, PSS
93 Świt Andrzej V 2019 P3, PN1, PNO, PNA, PE, PSS,WM,PN2
94 Tchórzka Krzysztof III 2019 P1, PNO, PNA, PE, PSS, PPL
95 Wachowski Robert VI 2018 P1, PSS, PPL
96 Warmke Zygmunt I 2017 P3
97 Widerski Bartłomiej VIII 2018 P1
98 Wiśniewski Bartosz XII 2019 P3, PN1, PZB, PWM, CD1
99 Władyczyński Ryszard X 2018 P2, PSS, PWM
100 Wojtaszuk Michał Adam V 2017  
101 Wołosiński Maciej VI 2017 P1, PNO, PNA, PE, PPL
102 Wroczyńska Ewelina II 2019 P1
103 Wysocki Przemysław III 2017 P2, PSS, PPL, PN1

 

 

 

 

Członkowie Urlopowani KP "Mares"

Stan na dzień 29.03.2019

 

1 Bednarczyk Bartosz XII 2016 P1, PNO, PNA
2 Brzeźniakiewicz Adam VIII 2016 P3
3 Chrzanowski Stanisław XII 2014 P1, PSS
4 Cypun Sebastian VI 2016 P1
5 Gonciarz Kamilla VI 2017 P1, PE
6 Jezierski Mieczysław XII 2015 P3,PN1
7 Karaś Artur V 2016 P1, PNO, PNA, PE
8 Kilczewski Henryk XII 2017 P4, PN2, PWM, PSS, PPL
9 Lisowski Arkadiusz VIII 2017 P2, PSS, PWM, PPL
10 Madajczyk-Krzycka Izabela III 2018 P2
11 Malik Piotr V 2017 P1, PNO, PNA, PE, PSS, PPL
12 Matera Mariusz XII 2015 P1, PSS, PPL
13 Matuszak Waldemar XII 2016 P3, PN2, PWM, PSS, PPL, PKB1
14 Mazur Monika V 2016 P3, PN2, PWM, PSS, PPL
15 Niechciał Przemysław VIII 2017 P2, PSS, PN1, PWM, PPL
16 Ostrowski Krzysztof VIII 2015 P1
17 Palme Jacek XII 2017 P4, PN1, PSS, PWM, MSDT-PADI
18 Peters Gracjan XII 2017 P1, PNO, PNA, PE, PSS
19 Preisner Magdalena VI 2016 P2, PSS
20 Rydwelski Konrad XII 2016 P1, PN1
21 Szymczak Alicja II 2018 P3, PN2, PWM, PSS, PPL, PKB1, CD2, PS1, PT1
22 Urbanowicz Szymon III 2017 P3, PN2, PSS
23 Zawieja Mariusz VIII 2017 P3, PWM, PSS, PPL

 

 

Przyjmujemy - napisz i dowiedz się więcej o członkostwie

Zapraszamy do naszej społeczności - gdzie zawsze panuje świetna atmosfera przygody i podwodnych wyzwań!

Dołącz do KP MARES